Os 5050 | |
Řazení vlaku: 163 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Záboří nad Labem | 5.48 | 2 | |||
Choceň | 4.31 | 2 | |||
Sruby | 4.34 | 4.35 | |||
Dobříkov u Chocně | 4.37 | 4.38 | |||
Zámrsk | 4.40 | 4.44 | 2 | ||
Sedlíšťka | 4.47 | 4.48 | |||
Uhersko | 4.52 | 4.52 | 2 | ||
Moravany | 4.56 | 4.57 | 2 | ||
Kostěnice | 5.00 | 5.01 | 1/2 | ||
Pardubice-Černá za Bory | 5.04 | 5.05 | |||
Pardubice-Pardubičky | 5.07 | 5.08 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 5.12 | 5.24 | 2 | ||
Přelouč | 5.33 | 5.34 | 2 | ||
Chvaletice | 5.41 | 5.42 | |||
Týnec nad Labem | 5.45 | 5.46 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci