Os 5047 | |
Řazení vlaku: 163 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Česká Třebová | 14.59 | 3 | |||
Choceň | 14.28 | 1 | |||
Brandýs nad Orlicí | 14.32 | 14.33 | 2 | ||
Ústí nad Orlicí | 14.42 | 14.42 | pražské/3 | ||
Ústí nad Orlicí město | 14.45 | 14.45 | |||
Dlouhá Třebová | 14.49 | 14.49 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci