Os 5028 | |
Řazení vlaku: 163 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Pardubice hlavní nádraží | 17.12 | 2 | |||
Česká Třebová | 16.07 | 2 | |||
Dlouhá Třebová | 16.11 | 16.12 | 1 | ||
Ústí nad Orlicí město | 16.15 | 16.16 | |||
Ústí nad Orlicí | 16.18 | 16.19 | pražské/2 | ||
Bezpráví | 16.25 | 16.25 | |||
Brandýs nad Orlicí | 16.29 | 16.29 | 1 | ||
Choceň | 16.34 | 16.35 | 2 | ||
Sruby | 16.38 | 16.39 | |||
Dobříkov u Chocně | 16.41 | 16.42 | |||
Zámrsk | 16.44 | 16.44 | 2 | ||
Sedlíšťka | 16.47 | 16.48 | |||
Uhersko | 16.52 | 16.52 | 2 | ||
Moravany | 16.56 | 16.57 | 2 | ||
Kostěnice | 17.00 | 17.01 | 1/2 | ||
Pardubice-Černá za Bory | 17.04 | 17.05 | |||
Pardubice-Pardubičky | 17.07 | 17.08 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci