Os 5018 | |
Řazení vlaku: 163 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Pardubice hlavní nádraží | 9.12 | 2 | |||
Česká Třebová | 8.07 | 2 | |||
Dlouhá Třebová | 8.11 | 8.12 | 1 | ||
Ústí nad Orlicí město | 8.15 | 8.16 | |||
Ústí nad Orlicí | 8.18 | 8.19 | pražské/2 | ||
Bezpráví | 8.25 | 8.25 | |||
Brandýs nad Orlicí | 8.29 | 8.29 | 1 | ||
Choceň | 8.34 | 8.35 | 2 | ||
Sruby | 8.38 | 8.39 | |||
Dobříkov u Chocně | 8.41 | 8.42 | |||
Zámrsk | 8.44 | 8.44 | 2 | ||
Sedlíšťka | 8.47 | 8.48 | |||
Uhersko | 8.52 | 8.52 | 2 | ||
Moravany | 8.56 | 8.57 | 2 | ||
Kostěnice | 9.00 | 9.01 | 1/2 | ||
Pardubice-Černá za Bory | 9.04 | 9.05 | |||
Pardubice-Pardubičky | 9.07 | 9.08 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci