Os 5014 | |
Řazení vlaku: 163 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Přelouč | 7.37 | 1/2 | |||
Česká Třebová | 6.04 | 2 | |||
Dlouhá Třebová | 6.08 | 6.09 | 1 | ||
Ústí nad Orlicí město | 6.12 | 6.13 | |||
Ústí nad Orlicí | 6.15 | 6.16 | pražské/2 | ||
Bezpráví | 6.22 | 6.22 | |||
Brandýs nad Orlicí | 6.26 | 6.26 | 1 | ||
Choceň | 6.31 | 6.40 | 2 | ||
Sruby | 6.43 | 6.44 | |||
Dobříkov u Chocně | 6.46 | 6.47 | |||
Zámrsk | 6.49 | 6.49 | 2 | ||
Sedlíšťka | 6.52 | 6.53 | |||
Uhersko | 6.57 | 6.57 | 2 | ||
Moravany | 7.01 | 7.03 | 2 | ||
Kostěnice | 7.06 | 7.10 | 1/2 | ||
Pardubice-Černá za Bory | 7.13 | 7.14 | |||
Pardubice-Pardubičky | 7.16 | 7.17 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 7.21 | 7.28 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci