Os 5011 | |
Řazení vlaku: 163 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Česká Třebová | 5.35 | 3 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 4.30 | 2 | |||
Pardubice-Pardubičky | 4.33 | 4.33 | |||
Pardubice-Černá za Bory | 4.36 | 4.36 | |||
Kostěnice | 4.40 | 4.40 | 2 | ||
Moravany | 4.43 | 4.45 | 1/2 | ||
Uhersko | 4.49 | 4.49 | 1 | ||
Sedlíšťka | 4.52 | 4.53 | |||
Zámrsk | 4.56 | 4.56 | 1/2 | ||
Dobříkov u Chocně | 4.58 | 4.59 | |||
Sruby | 5.01 | 5.02 | |||
Choceň | 5.05 | 5.06 | 1 | ||
Brandýs nad Orlicí | 5.10 | 5.11 | 2 | ||
Ústí nad Orlicí | 5.20 | 5.21 | pražské/3 | ||
Ústí nad Orlicí město | 5.24 | 5.24 | |||
Dlouhá Třebová | 5.28 | 5.28 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci