Os 5010 | |
Řazení vlaku: 163 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Pardubice hlavní nádraží | 5.46 | 2 | |||
Česká Třebová | 4.38 | 2 | |||
Dlouhá Třebová | 4.42 | 4.43 | 1 | ||
Ústí nad Orlicí město | 4.46 | 4.47 | |||
Ústí nad Orlicí | 4.49 | 4.50 | pražské/2 | ||
Brandýs nad Orlicí | 4.59 | 4.59 | 1 | ||
Choceň | 5.04 | 5.05 | 2 | ||
Sruby | 5.08 | 5.09 | |||
Dobříkov u Chocně | 5.11 | 5.12 | |||
Zámrsk | 5.14 | 5.18 | 2 | ||
Sedlíšťka | 5.21 | 5.22 | |||
Uhersko | 5.26 | 5.26 | 2 | ||
Moravany | 5.30 | 5.31 | 2 | ||
Kostěnice | 5.34 | 5.35 | 1/2 | ||
Pardubice-Černá za Bory | 5.38 | 5.39 | |||
Pardubice-Pardubičky | 5.41 | 5.42 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci