IC 500 „SC PENDOLINO“ | |
Řazení vlaku: 682-Bmpz + 082-Bmpz + 684-Bmpz + 084-Bmpz + 683-BRmpz + 081-Ampz + 681-Ampz Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 7.31 | 3 | |||
Bohumín | 4.19 | 3 | |||
Ostrava hlavní nádraží | 4.25 | 4.27 | |||
Ostrava-Svinov | 4.33 | 4.35 | 4 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 5.21 | 5.23 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 6.33 | 6.34 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci