Os 4918 | |
Řazení vlaku: 242 + Bdmtee275 + 3xBdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Žďár nad Sázavou | 21.27 | 3/5 | |||
Vranovice | 19.13 | 2 | |||
Žabčice | 19.17 | 19.18 | |||
Hrušovany u Brna | 19.21 | 19.24 | 1/3 | ||
Vojkovice nad Svratkou | 19.27 | 19.28 | |||
Rajhrad | 19.31 | 19.32 | |||
Popovice u Rajhradu | 19.34 | 19.35 | |||
Modřice | 19.38 | 19.39 | 1/3 | ||
Brno hlavní nádraží | 19.46 | 19.55 | II | ||
Brno-Židenice | 19.58 | 19.59 | |||
Brno-Lesná | 20.04 | 20.05 | |||
Brno-Královo Pole | 20.08 | 20.08 | 3/2 | ||
Brno-Řečkovice | 20.11 | 20.11 | |||
Česká | 20.15 | 20.16 | |||
Kuřim | 20.19 | 20.19 | 3/2 | ||
Čebín | 20.24 | 20.25 | |||
Hradčany | 20.27 | 20.28 | |||
Tišnov | 20.31 | 20.33 | 2/2 | ||
Dolní Loučky | 20.37 | 20.38 | |||
Řikonín | 20.41 | 20.41 | 1/2 | ||
Níhov | 20.45 | 20.46 | |||
Vlkov u Tišnova | 20.50 | 20.51 | 2/2 | ||
Osová Bítýška | 20.54 | 20.54 | |||
Ořechov | 20.57 | 20.58 | |||
Křižanov | 21.04 | 21.05 | 2 | ||
Sklené nad Oslavou | 21.10 | 21.11 | 1/2 | ||
Laštovičky | 21.15 | 21.15 | |||
Ostrov nad Oslavou | 21.19 | 21.19 | 2/2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci