Os 4911 | |
Řazení vlaku: 263 + 3xBdmtee281 + Bdmtee275 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Vranovice | 16.44 | 2 | |||
Žďár nad Sázavou | 14.38 | 3/5 | |||
Ostrov nad Oslavou | 14.44 | 14.45 | 1/1 | ||
Laštovičky | 14.48 | 14.49 | |||
Sklené nad Oslavou | 14.53 | 14.53 | 2/1 | ||
Křižanov | 14.59 | 15.00 | 3 | ||
Ořechov | 15.05 | 15.06 | |||
Osová Bítýška | 15.09 | 15.09 | |||
Vlkov u Tišnova | 15.12 | 15.13 | 1/1 | ||
Níhov | 15.17 | 15.17 | |||
Řikonín | 15.21 | 15.22 | 2/1 | ||
Dolní Loučky | 15.25 | 15.25 | |||
Tišnov | 15.30 | 15.32 | 3/1 | ||
Hradčany | 15.34 | 15.35 | |||
Čebín | 15.37 | 15.38 | |||
Kuřim | 15.43 | 15.44 | 2/1 | ||
Česká | 15.47 | 15.47 | |||
Brno-Řečkovice | 15.51 | 15.52 | |||
Brno-Královo Pole | 15.54 | 15.55 | 2/1 | ||
Brno-Lesná | 15.58 | 15.58 | |||
Brno-Židenice | 16.04 | 16.05 | |||
Brno hlavní nádraží | 16.09 | 16.12 | I | ||
Brno-Horní Heršpice | 16.16 | 16.16 | 7 | ||
Modřice | 16.19 | 16.20 | 2 | ||
Popovice u Rajhradu | 16.23 | 16.24 | |||
Rajhrad | 16.26 | 16.27 | |||
Vojkovice nad Svratkou | 16.30 | 16.30 | |||
Hrušovany u Brna | 16.33 | 16.37 | 2 | ||
Žabčice | 16.39 | 16.40 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci