Os 4872 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Jihlava | 7.03 | 1 | |||
Náměšť nad Oslavou | 5.43 | 1 | |||
Studenec | 5.50 | 5.51 | 1 | ||
Vladislav zastávka | 5.58 | 5.59 | |||
Třebíč | 6.07 | 6.08 | 2 | ||
Třebíč-Borovina | 6.11 | 6.11 | |||
Krahulov | 6.16 | 6.16 | 3 | ||
Okříšky | 6.23 | 6.24 | 1/2 | ||
Číchov | 6.30 | 6.30 | |||
Bransouze | 6.33 | 6.34 | 3 | ||
Dolní Smrčné | 6.36 | 6.37 | |||
Přímělkov | 6.40 | 6.40 | |||
Bítovčice | 6.43 | 6.44 | |||
Luka nad Jihlavou | 6.47 | 6.51 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci