Os 4787 | |
Řazení vlaku: 363 + Bdmtee281 + Bdmtee275 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Březová nad Svitavou | 22.57 | 1 | |||
Česká Třebová | 22.25 | 4 | |||
Semanín | 22.30 | 22.31 | |||
Opatov | 22.34 | 22.34 | 4 | ||
Opatovec | 22.37 | 22.37 | |||
Svitavy | 22.40 | 22.41 | 2/3 | ||
Svitavy-Lány | 22.44 | 22.44 | |||
Hradec nad Svitavou | 22.47 | 22.48 | |||
Březová nad Svitavou-Dlouhá | 22.53 | 22.54 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci