Os 4773 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Letovice | 17.22 | 2 | |||
Česká Třebová | 16.32 | 4 | |||
Semanín | 16.38 | 16.38 | |||
Opatov | 16.42 | 16.42 | 4 | ||
Opatovec | 16.45 | 16.45 | |||
Svitavy | 16.50 | 16.52 | 2/3 | ||
Svitavy-Lány | 16.55 | 16.55 | |||
Hradec nad Svitavou | 16.59 | 16.59 | |||
Březová nad Svitavou-Dlouhá | 17.05 | 17.05 | |||
Březová nad Svitavou | 17.08 | 17.10 | 3 | ||
Moravská Chrastová | 17.12 | 17.12 | |||
Rozhraní | 17.15 | 17.15 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci