Os 4734 | |
Řazení vlaku: 560 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Letovice | 22.02 | 2 | |||
Brno hlavní nádraží | 21.03 | II | |||
Brno-Židenice | 21.06 | 21.07 | |||
Bílovice nad Svitavou | 21.13 | 21.13 | |||
Babice nad Svitavou | 21.18 | 21.18 | |||
Adamov | 21.21 | 21.22 | 3 | ||
Adamov zastávka | 21.24 | 21.24 | |||
Blansko | 21.30 | 21.31 | 1/2 | ||
Blansko město | 21.33 | 21.34 | |||
Dolní Lhota | 21.37 | 21.37 | |||
Rájec-Jestřebí | 21.39 | 21.40 | 3 | ||
Doubravice nad Svitavou | 21.43 | 21.43 | |||
Skalice nad Svitavou | 21.48 | 21.50 | 2 | ||
Svitávka | 21.52 | 21.53 | |||
Zboněk | 21.56 | 21.56 | |||
Letovice zastávka | 21.58 | 21.59 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci