Os 4702 | |
Řazení vlaku: 560 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Letovice | 6.36 | 2 | |||
Vyškov na Moravě | 4.34 | 2 | |||
Luleč | 4.40 | 4.40 | 1 | ||
Rousínov | 4.46 | 4.47 | 2 | ||
Křenovice horní nádraží | 4.53 | 4.54 | 2 | ||
Zbýšov | 4.56 | 4.57 | |||
Hostěrádky-Rešov | 4.59 | 5.00 | |||
Újezd u Brna | 5.03 | 5.03 | |||
Sokolnice-Telnice | 5.05 | 5.06 | 3 | ||
Brno-Chrlice | 5.12 | 5.17 | 1 | ||
Brno hlavní nádraží | 5.26 | 5.29 | II | ||
Brno-Židenice | 5.32 | 5.33 | |||
Bílovice nad Svitavou | 5.39 | 5.39 | |||
Babice nad Svitavou | 5.44 | 5.44 | |||
Adamov | 5.47 | 5.52 | 2 | ||
Adamov zastávka | 5.54 | 5.54 | |||
Blansko | 6.00 | 6.01 | 1/2 | ||
Blansko město | 6.03 | 6.04 | |||
Dolní Lhota | 6.07 | 6.07 | |||
Rájec-Jestřebí | 6.09 | 6.10 | 3 | ||
Doubravice nad Svitavou | 6.13 | 6.13 | |||
Skalice nad Svitavou | 6.18 | 6.24 | 2 | ||
Svitávka | 6.26 | 6.27 | |||
Zboněk | 6.30 | 6.30 | |||
Letovice zastávka | 6.32 | 6.33 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci