Os 4662/3 | |
Řazení vlaku: 809 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Hustopeče u Brna | 5.14 | 1 | |||
Šakvice | 4.52 | 1/1 | |||
Břeclav | 4.25 | 2 | |||
Ladná | 4.33 | 4.33 | |||
Podivín | 4.36 | 4.37 | 2 | ||
Rakvice | 4.41 | 4.41 | |||
Zaječí | 4.45 | 4.46 | 2 | ||
Šakvice | 4.52 | 5.04 | 1/1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci