Os 4656 | |
Řazení vlaku: 242 + Bdmtee275 + 3xBdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 13.17 | II | |||
Vranovice | 12.46 | 2 | |||
Žabčice | 12.50 | 12.51 | |||
Hrušovany u Brna | 12.53 | 12.54 | 1/4 | ||
Vojkovice nad Svratkou | 12.57 | 12.58 | |||
Rajhrad | 13.01 | 13.02 | |||
Popovice u Rajhradu | 13.04 | 13.05 | |||
Modřice | 13.08 | 13.09 | 1/3 | ||
Brno-Horní Heršpice | 13.12 | 13.13 | 8 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci