Os 4632 | |
Řazení vlaku: 242 + Bdmtee275 + 3xBdmtee281 + Ds952 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tišnov | 19.31 | 2/4 | |||
Břeclav | 17.38 | 1B | |||
Ladná | 17.45 | 17.45 | |||
Podivín | 17.48 | 17.49 | 2 | ||
Rakvice | 17.53 | 17.53 | |||
Zaječí | 17.56 | 17.57 | 2 | ||
Šakvice | 18.02 | 18.02 | 2 | ||
Popice | 18.05 | 18.06 | |||
Pouzdřany | 18.09 | 18.09 | |||
Vranovice | 18.12 | 18.13 | 2 | ||
Žabčice | 18.17 | 18.18 | |||
Hrušovany u Brna | 18.21 | 18.24 | 1/3 | ||
Vojkovice nad Svratkou | 18.27 | 18.28 | |||
Rajhrad | 18.31 | 18.32 | |||
Popovice u Rajhradu | 18.34 | 18.35 | |||
Modřice | 18.38 | 18.39 | 1/3 | ||
Brno hlavní nádraží | 18.46 | 18.55 | II | ||
Brno-Židenice | 18.58 | 18.59 | |||
Brno-Lesná | 19.04 | 19.05 | |||
Brno-Královo Pole | 19.08 | 19.08 | 3/2 | ||
Brno-Řečkovice | 19.11 | 19.11 | |||
Česká | 19.15 | 19.16 | |||
Kuřim | 19.19 | 19.19 | 3/2 | ||
Čebín | 19.24 | 19.25 | |||
Hradčany | 19.27 | 19.28 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci