Os 4629 | |
Řazení vlaku: 242 + 3xBdmtee281 + Bdmtee275 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Břeclav | 20.17 | 1 | |||
Tišnov | 18.32 | 3/3 | |||
Hradčany | 18.34 | 18.35 | |||
Čebín | 18.37 | 18.38 | |||
Kuřim | 18.43 | 18.44 | 2/1 | ||
Česká | 18.47 | 18.47 | |||
Brno-Řečkovice | 18.51 | 18.52 | |||
Brno-Královo Pole | 18.54 | 18.55 | 2/1 | ||
Brno-Lesná | 18.58 | 18.58 | |||
Brno-Židenice | 19.04 | 19.05 | |||
Brno hlavní nádraží | 19.09 | 19.12 | I | ||
Brno-Horní Heršpice | 19.16 | 19.16 | 7 | ||
Modřice | 19.19 | 19.20 | 2 | ||
Popovice u Rajhradu | 19.23 | 19.24 | |||
Rajhrad | 19.26 | 19.27 | |||
Vojkovice nad Svratkou | 19.30 | 19.30 | |||
Hrušovany u Brna | 19.33 | 19.34 | 2 | ||
Žabčice | 19.36 | 19.37 | |||
Vranovice | 19.41 | 19.42 | 2 | ||
Pouzdřany | 19.45 | 19.45 | |||
Popice | 19.48 | 19.49 | |||
Šakvice | 19.51 | 19.52 | 2 | ||
Zaječí | 19.57 | 19.58 | 1/2 | ||
Rakvice | 20.01 | 20.01 | |||
Podivín | 20.05 | 20.06 | 1/4 | ||
Ladná | 20.09 | 20.09 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci