Os 4627 | |
Řazení vlaku: 242 + 3xBdmtee281 + Bdmtee275 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Břeclav | 18.49 | 1 | |||
Tišnov | 17.02 | 3/3 | |||
Hradčany | 17.04 | 17.05 | |||
Čebín | 17.07 | 17.08 | |||
Kuřim | 17.13 | 17.14 | 2/1 | ||
Česká | 17.17 | 17.17 | |||
Brno-Řečkovice | 17.21 | 17.22 | |||
Brno-Královo Pole | 17.24 | 17.25 | 2/1 | ||
Brno-Lesná | 17.28 | 17.28 | |||
Brno-Židenice | 17.34 | 17.35 | |||
Brno hlavní nádraží | 17.39 | 17.43 | I | ||
Brno-Horní Heršpice | 17.47 | 17.47 | 7 | ||
Modřice | 17.50 | 17.51 | 2 | ||
Popovice u Rajhradu | 17.54 | 17.55 | |||
Rajhrad | 17.57 | 17.58 | |||
Vojkovice nad Svratkou | 18.01 | 18.02 | |||
Hrušovany u Brna | 18.04 | 18.05 | 2 | ||
Žabčice | 18.07 | 18.08 | |||
Vranovice | 18.12 | 18.13 | 2 | ||
Pouzdřany | 18.16 | 18.16 | |||
Popice | 18.19 | 18.20 | |||
Šakvice | 18.23 | 18.24 | 2 | ||
Zaječí | 18.28 | 18.29 | 1/2 | ||
Rakvice | 18.32 | 18.33 | |||
Podivín | 18.36 | 18.37 | 1/4 | ||
Ladná | 18.40 | 18.41 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci