Os 4626 | |
Řazení vlaku: 242 + Bdmtee275 + 3xBdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tišnov | 17.01 | 2/4 | |||
Břeclav | 15.10 | 1 | |||
Ladná | 15.17 | 15.17 | |||
Podivín | 15.20 | 15.21 | 2 | ||
Rakvice | 15.25 | 15.25 | |||
Zaječí | 15.28 | 15.29 | 2 | ||
Šakvice | 15.34 | 15.35 | 1/3 | ||
Popice | 15.38 | 15.38 | |||
Pouzdřany | 15.41 | 15.42 | |||
Vranovice | 15.45 | 15.46 | 1/2 | ||
Žabčice | 15.50 | 15.51 | |||
Hrušovany u Brna | 15.53 | 15.54 | 1/4 | ||
Vojkovice nad Svratkou | 15.57 | 15.58 | |||
Rajhrad | 16.01 | 16.02 | |||
Popovice u Rajhradu | 16.04 | 16.05 | |||
Modřice | 16.08 | 16.09 | 1/3 | ||
Brno hlavní nádraží | 16.18 | 16.25 | II | ||
Brno-Židenice | 16.28 | 16.29 | |||
Brno-Lesná | 16.34 | 16.35 | |||
Brno-Královo Pole | 16.38 | 16.38 | 3/2 | ||
Brno-Řečkovice | 16.41 | 16.41 | |||
Česká | 16.45 | 16.46 | |||
Kuřim | 16.49 | 16.49 | 3/2 | ||
Čebín | 16.54 | 16.55 | |||
Hradčany | 16.57 | 16.58 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci