Os 4351 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Luhačovice | 7.27 | ||||
Staré Město u Uherského Hradiště | 6.33 | 1/3 | |||
Uherské Hradiště | 6.39 | 6.43 | 2 | ||
Kunovice | 6.46 | 6.47 | 3 | ||
Vésky | 6.50 | 6.50 | |||
Popovice u Uherského Hradiště | 6.53 | 6.54 | |||
Hradčovice | 6.58 | 7.00 | 2 | ||
Havřice | 7.05 | 7.05 | |||
Uherský Brod | 7.08 | 7.09 | 3 | ||
Újezdec u Luhačovic | 7.13 | 7.13 | 2 | ||
Polichno | 7.20 | 7.20 | |||
Biskupice u Luhačovic | 7.22 | 7.22 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci