Os 4342 | |
Řazení vlaku: 810 + Btax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Staré Město u Uherského Hradiště | 16.47 | ||||
Bojkovice město | 15.42 | ||||
Bojkovice | 15.44 | 15.45 | 2/2 | ||
Záhorovice | 15.47 | 15.48 | |||
Nezdenice | 15.51 | 15.51 | 3 | ||
Šumice | 15.54 | 15.54 | |||
Újezdec u Luhačovic | 15.58 | 15.59 | 4 | ||
Uherský Brod | 16.03 | 16.08 | 3 | ||
Havřice | 16.11 | 16.11 | |||
Hradčovice | 16.15 | 16.17 | 2 | ||
Popovice u Uherského Hradiště | 16.21 | 16.21 | |||
Vésky | 16.24 | 16.24 | |||
Kunovice | 16.27 | 16.28 | 3 | ||
Uherské Hradiště | 16.32 | 16.41 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci