Os 4337 | |
Řazení vlaku: 810 + 2xBtax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bojkovice | 12.17 | 2/2 | |||
Uherské Hradiště | 11.23 | 2 | |||
Kunovice | 11.26 | 11.27 | 2 | ||
Vésky | 11.31 | 11.31 | |||
Popovice u Uherského Hradiště | 11.34 | 11.34 | |||
Hradčovice | 11.40 | 11.41 | 3 | ||
Havřice | 11.46 | 11.46 | |||
Uherský Brod | 11.49 | 11.52 | 3 | ||
Újezdec u Luhačovic | 11.56 | 11.59 | 3 | ||
Šumice | 12.04 | 12.04 | |||
Nezdenice | 12.08 | 12.09 | 3 | ||
Záhorovice | 12.13 | 12.13 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci