Os 4335 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bojkovice | 10.14 | 2/2 | |||
Uherské Hradiště | 9.23 | 3 | |||
Kunovice | 9.26 | 9.27 | 2 | ||
Vésky | 9.31 | 9.31 | |||
Popovice u Uherského Hradiště | 9.34 | 9.34 | |||
Hradčovice | 9.39 | 9.41 | 2 | ||
Havřice | 9.45 | 9.46 | |||
Uherský Brod | 9.49 | 9.52 | 3 | ||
Újezdec u Luhačovic | 9.56 | 9.59 | 3 | ||
Šumice | 10.03 | 10.03 | |||
Nezdenice | 10.06 | 10.07 | 3 | ||
Záhorovice | 10.10 | 10.11 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci