Os 4314 | |
Řazení vlaku: 754 + Bdmtee275 + 3xBdmtee281 + 810 + Btax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Staré Město u Uherského Hradiště | 17.49 | 1vlevo/1 | |||
Bylnice | 16.02 | 3 | |||
Popov | 16.07 | 16.07 | |||
Bohuslavice nad Vláří | 16.12 | 16.13 | 3 | ||
Divnice | 16.15 | 16.15 | |||
Slavičín | 16.18 | 16.19 | 3 | ||
Hostětín | 16.24 | 16.24 | |||
Pitín zastávka | 16.31 | 16.31 | |||
Bojkovice město | 16.34 | 16.35 | |||
Bojkovice | 16.37 | 16.45 | 2/3 | ||
Záhorovice | 16.47 | 16.48 | |||
Nezdenice | 16.51 | 16.51 | 3 | ||
Šumice | 16.54 | 16.54 | |||
Újezdec u Luhačovic | 16.58 | 16.59 | 4 | ||
Uherský Brod | 17.03 | 17.08 | 3 | ||
Havřice | 17.11 | 17.11 | |||
Hradčovice | 17.15 | 17.17 | 2 | ||
Popovice u Uherského Hradiště | 17.21 | 17.21 | |||
Vésky | 17.24 | 17.24 | |||
Kunovice | 17.27 | 17.28 | 3 | ||
Uherské Hradiště | 17.32 | 17.43 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci