Os 4309 | |
Řazení vlaku: 842 + Bmx765 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bylnice | 11.56 | 3 | |||
Staré Město u Uherského Hradiště | 10.06 | 1vlevo/1 | |||
Uherské Hradiště | 10.12 | 10.23 | 2 | ||
Kunovice | 10.26 | 10.27 | 5 | ||
Vésky | 10.31 | 10.31 | |||
Popovice u Uherského Hradiště | 10.34 | 10.34 | |||
Hradčovice | 10.39 | 10.41 | 2 | ||
Havřice | 10.45 | 10.46 | |||
Uherský Brod | 10.49 | 10.52 | 3 | ||
Újezdec u Luhačovic | 10.56 | 10.59 | 3 | ||
Šumice | 11.03 | 11.03 | |||
Nezdenice | 11.06 | 11.07 | 3 | ||
Záhorovice | 11.10 | 11.11 | |||
Bojkovice | 11.14 | 11.17 | 2/2 | ||
Bojkovice město | 11.19 | 11.20 | |||
Pitín zastávka | 11.24 | 11.25 | |||
Hostětín | 11.33 | 11.33 | |||
Slavičín | 11.39 | 11.39 | 3 | ||
Divnice | 11.43 | 11.43 | |||
Bohuslavice nad Vláří | 11.45 | 11.45 | 3 | ||
Popov | 11.51 | 11.51 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci