Os 4217 | |
Řazení vlaku: 363 + Bdt280 + Bt283 + Bdt280 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Přerov | 14.18 | 2 | |||
Břeclav | 12.35 | 3 | |||
Hrušky zastávka | 12.42 | 12.42 | |||
Moravská Nová Ves | 12.45 | 12.46 | 1/2 | ||
Lužice | 12.50 | 12.50 | 1/4 | ||
Hodonín | 12.54 | 12.56 | 2 | ||
Rohatec zastávka | 13.00 | 13.00 | |||
Rohatec | 13.02 | 13.03 | 2 | ||
Bzenec přívoz | 13.09 | 13.09 | 2 | ||
Moravský Písek | 13.13 | 13.14 | 1/3 | ||
Moravský Písek zastávka | 13.16 | 13.17 | |||
Nedakonice | 13.21 | 13.21 | 2 | ||
Kostelany nad Moravou | 13.24 | 13.24 | |||
Staré Město u Uherského Hradiště | 13.27 | 13.30 | 1/3 | ||
Huštěnovice | 13.34 | 13.34 | 2 | ||
Spytihněv | 13.37 | 13.38 | |||
Napajedla | 13.40 | 13.41 | 2/3 | ||
Otrokovice | 13.45 | 13.47 | 2/4 | ||
Tlumačov | 13.51 | 13.52 | 1 | ||
Záhlinice | 13.55 | 13.55 | |||
Hulín | 13.58 | 14.02 | 3/3 | ||
Břest | 14.05 | 14.06 | |||
Říkovice | 14.08 | 14.09 | 1/2 | ||
Horní Moštěnice | 14.12 | 14.12 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci