Os 4213 | |
Řazení vlaku: 363 + Bdt280 + Bt283 + Bdt280 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Přerov | 10.18 | 2 | |||
Břeclav | 8.35 | 3 | |||
Hrušky zastávka | 8.42 | 8.42 | |||
Moravská Nová Ves | 8.45 | 8.46 | 1/2 | ||
Lužice | 8.50 | 8.50 | 1/4 | ||
Hodonín | 8.54 | 8.56 | 2 | ||
Rohatec zastávka | 9.00 | 9.00 | |||
Rohatec | 9.02 | 9.03 | 2 | ||
Bzenec přívoz | 9.09 | 9.09 | 2 | ||
Moravský Písek | 9.13 | 9.14 | 1/3 | ||
Moravský Písek zastávka | 9.16 | 9.17 | |||
Nedakonice | 9.21 | 9.21 | 2 | ||
Kostelany nad Moravou | 9.24 | 9.24 | |||
Staré Město u Uherského Hradiště | 9.27 | 9.30 | 1/3 | ||
Huštěnovice | 9.34 | 9.34 | 2 | ||
Spytihněv | 9.37 | 9.37 | |||
Napajedla | 9.40 | 9.40 | 2/3 | ||
Otrokovice | 9.44 | 9.46 | 2/4 | ||
Tlumačov | 9.50 | 9.51 | 1 | ||
Záhlinice | 9.55 | 9.55 | |||
Hulín | 9.58 | 10.02 | |||
Břest | 10.05 | 10.06 | |||
Říkovice | 10.08 | 10.09 | 1/2 | ||
Horní Moštěnice | 10.12 | 10.12 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci