Os 4209 | |
Řazení vlaku: 363 + Bdt280 + Bt283 + Bdt280 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Přerov | 8.18 | 2 | |||
Břeclav | 6.35 | 3 | |||
Hrušky zastávka | 6.42 | 6.42 | |||
Moravská Nová Ves | 6.45 | 6.46 | 1/2 | ||
Lužice | 6.50 | 6.50 | 1/4 | ||
Hodonín | 6.54 | 6.56 | 2 | ||
Rohatec zastávka | 7.00 | 7.00 | |||
Rohatec | 7.02 | 7.03 | 2 | ||
Bzenec přívoz | 7.09 | 7.09 | 2 | ||
Moravský Písek | 7.13 | 7.14 | 1/3 | ||
Moravský Písek zastávka | 7.16 | 7.16 | |||
Nedakonice | 7.20 | 7.21 | 2 | ||
Kostelany nad Moravou | 7.23 | 7.23 | |||
Staré Město u Uherského Hradiště | 7.26 | 7.29 | 1/3 | ||
Huštěnovice | 7.33 | 7.33 | 2 | ||
Spytihněv | 7.36 | 7.37 | |||
Napajedla | 7.39 | 7.40 | 2/3 | ||
Otrokovice | 7.44 | 7.46 | 2/4 | ||
Tlumačov | 7.50 | 7.51 | 1 | ||
Záhlinice | 7.55 | 7.55 | |||
Hulín | 7.58 | 8.02 | |||
Břest | 8.05 | 8.06 | |||
Říkovice | 8.08 | 8.09 | 1/2 | ||
Horní Moštěnice | 8.12 | 8.12 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci