Os 4116 | |
Řazení vlaku: 854 + Bdtn756 + ABfbrdtn795 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 15.48 | III | |||
Uherské Hradiště | 13.35 | 2 | |||
Kunovice zastávka | 13.39 | 13.40 | |||
Ostrožská Nová Ves lázně | 13.43 | 13.43 | |||
Ostrožská Nová Ves | 13.45 | 13.45 | 3 | ||
Uherský Ostroh | 13.49 | 13.50 | 2 | ||
Veselí nad Moravou | 13.55 | 13.57 | 2 | ||
Bzenec | 14.06 | 14.07 | 4 | ||
Vracov | 14.10 | 14.11 | |||
Vlkoš | 14.16 | 14.16 | 3 | ||
Kyjov zastávka | 14.21 | 14.21 | |||
Kyjov | 14.25 | 14.26 | 4 | ||
Bohuslavice u Kyjova | 14.31 | 14.31 | |||
Jestřabice | 14.35 | 14.36 | |||
Nemotice | 14.41 | 14.42 | 4 | ||
Brankovice | 14.47 | 14.47 | |||
Nesovice | 14.51 | 14.52 | 4 | ||
Bučovice | 14.59 | 15.00 | 3 | ||
Marefy | 15.03 | 15.03 | |||
Křižanovice | 15.06 | 15.07 | |||
Slavkov u Brna | 15.12 | 15.13 | 3 | ||
Křenovice dolní nádraží | 15.17 | 15.18 | |||
Blažovice | 15.24 | 15.24 | 4 | ||
Ponětovice | 15.28 | 15.28 | |||
Šlapanice | 15.31 | 15.31 | 3 | ||
Brno-Slatina | 15.36 | 15.37 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci