Os 4107 | |
Řazení vlaku: ABfbrdtn795 + Bdtn756 + 854 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Uherské Hradiště | 10.35 | 2 | |||
Brno hlavní nádraží | 8.14 | III | |||
Brno-Černovice | 8.21 | 8.21 | |||
Brno-Slatina | 8.26 | 8.27 | 4 | ||
Šlapanice | 8.32 | 8.33 | 4 | ||
Ponětovice | 8.35 | 8.36 | |||
Blažovice | 8.40 | 8.41 | 5 | ||
Křenovice dolní nádraží | 8.46 | 8.46 | |||
Slavkov u Brna | 8.50 | 8.51 | 2 | ||
Křižanovice | 8.55 | 8.56 | |||
Marefy | 8.59 | 9.00 | |||
Bučovice | 9.03 | 9.04 | 4 | ||
Nevojice | 9.08 | 9.08 | |||
Nesovice | 9.12 | 9.12 | 3 | ||
Brankovice | 9.17 | 9.17 | |||
Nemotice | 9.21 | 9.21 | 3 | ||
Bohuslavice u Kyjova | 9.29 | 9.30 | |||
Kyjov | 9.35 | 9.36 | 5 | ||
Kyjov zastávka | 9.39 | 9.39 | |||
Vlkoš | 9.44 | 9.44 | 4 | ||
Vracov | 9.48 | 9.49 | |||
Bzenec | 9.53 | 9.54 | 5 | ||
Veselí nad Moravou | 10.03 | 10.05 | 2 | ||
Uherský Ostroh | 10.09 | 10.10 | 2 | ||
Ostrožská Nová Ves | 10.14 | 10.15 | 3 | ||
Ostrožská Nová Ves lázně | 10.17 | 10.17 | |||
Kunovice zastávka | 10.20 | 10.20 | |||
Kunovice | 10.23 | 10.32 | 5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci