R 409 „Vltava“ | |
Řazení vlaku: EU07 + WLABm + WLAB + WLABmee62 + WLABm + 3xWLABmee62 + 2xWLABee824 + 2xWLBmee62 + 5xWLB + WLABm + 2xWLAB Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 23.00 | 4 | |||
Kolín | 23.45 | 23.47 | 2 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 0.12 | 0.14 | 4 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 1.49 | 1.52 | |||
Ostrava-Svinov | 2.51 | 2.53 | 3 | ||
Ostrava hlavní nádraží | 3.00 | 3.02 | |||
Bohumín | 3.09 | 3.30 | 3 | ||
Zebrzydowice | 3.49 | 3.50 | |||
Katowice | 4.57 | 5.12 | |||
Włoszczowa Północ | 6.38 | 6.39 | |||
Pilawa | 9.45 | 9.48 | |||
Łuków | 11.12 | 11.15 | |||
Terespol | 12.35 | 13.18 | |||
Brest Centralnyi | 15.04 | 17.07 | |||
Baranowischi Centralnye | 19.19 | 19.21 | |||
Minsk-Passajirskii | 21.02 | 21.18 | |||
Orsha-Centralnaia | 23.44 | 23.59 | |||
Moskva Beloruskaja | 8.05 | ||||
Smolensk | 2.14 | 2.29 | |||
Wjasma | 4.20 | 4.43 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci