Os 4089 | |
Řazení vlaku: 842 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Nezamyslice | 19.19 | 3 | |||
Vyškov na Moravě | 19.01 | 3 | |||
Hoštice-Heroltice | 19.06 | 19.06 | |||
Ivanovice na Hané | 19.09 | 19.11 | 2 | ||
Chvalkovice na Hané | 19.14 | 19.14 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci