Os 3923 | |
Řazení vlaku: 842 + 2xBtax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Valašské Meziříčí | 19.00 | 2 | |||
Kojetín | 17.22 | 1/1 | |||
Bezměrov | 17.26 | 17.26 | |||
Postoupky | 17.29 | 17.29 | |||
Kroměříž | 17.34 | 17.49 | 2a/3 | ||
Hulín | 17.57 | 18.03 | 2/2 | ||
Třebětice | 18.07 | 18.07 | |||
Holešov | 18.12 | 18.13 | 3 | ||
Dobrotice | 18.17 | 18.17 | |||
Jankovice | 18.20 | 18.20 | |||
Hlinsko pod Hostýnem | 18.22 | 18.22 | |||
Bystřice pod Hostýnem | 18.27 | 18.28 | 3 | ||
Loukov | 18.33 | 18.33 | |||
Osíčko | 18.37 | 18.39 | 3 | ||
Podhradní Lhota | 18.43 | 18.43 | |||
Kunovice-Loučka | 18.45 | 18.46 | 3 | ||
Police u Valašského Meziříčí | 18.50 | 18.50 | |||
Branky na Moravě | 18.54 | 18.54 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci