Os 3907 | |
Řazení vlaku: 842 + 2xBtax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Valašské Meziříčí | 11.00 | 2 | |||
Kojetín | 9.22 | 1/1 | |||
Bezměrov | 9.26 | 9.26 | |||
Postoupky | 9.29 | 9.29 | |||
Kroměříž | 9.34 | 9.49 | 2a/3 | ||
Hulín | 9.57 | 10.03 | 2/2 | ||
Třebětice | 10.07 | 10.07 | |||
Holešov | 10.12 | 10.13 | 3 | ||
Dobrotice | 10.17 | 10.17 | |||
Jankovice | 10.20 | 10.20 | |||
Hlinsko pod Hostýnem | 10.22 | 10.22 | |||
Bystřice pod Hostýnem | 10.27 | 10.28 | 3 | ||
Loukov | 10.33 | 10.33 | |||
Osíčko | 10.37 | 10.37 | 2 | ||
Podhradní Lhota | 10.42 | 10.42 | |||
Kunovice-Loučka | 10.45 | 10.45 | 3 | ||
Police u Valašského Meziříčí | 10.50 | 10.50 | |||
Branky na Moravě | 10.53 | 10.54 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci