Os 3802 | |
Řazení vlaku: 460 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Nezamyslice | 6.12 | 1 | |||
Olomouc hlavní nádraží | 5.24 | ||||
Olomouc-Nové Sady | 5.27 | 5.28 | |||
Nemilany | 5.30 | 5.30 | |||
Kožušany | 5.33 | 5.33 | |||
Blatec | 5.35 | 5.36 | 2 | ||
Vrbátky | 5.40 | 5.40 | 2 | ||
Kraličky | 5.42 | 5.43 | |||
Vrahovice | 5.46 | 5.46 | |||
Prostějov hlavní nádraží | 5.49 | 5.50 | 5 | ||
Bedihošť | 5.54 | 5.54 | 2 | ||
Čelčice | 5.58 | 5.58 | |||
Pivín | 6.01 | 6.04 | 1 | ||
Doloplazy | 6.09 | 6.09 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci