Os 3735 | |
Řazení vlaku: 163 + Bdt280 + Bt283 + Bdt280 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Přerov | 7.54 | 4 | |||
Česká Třebová | 6.10 | 3 | |||
Třebovice v Čechách | 6.15 | 6.15 | 1/4 | ||
Rudoltice v Čechách | 6.21 | 6.22 | 2 | ||
Luková u Rudoltic v Čechách | 6.24 | 6.24 | |||
Žichlínek | 6.28 | 6.28 | |||
Krasíkov | 6.30 | 6.31 | 1 | ||
Tatenice | 6.33 | 6.33 | |||
Hoštejn | 6.37 | 6.37 | 2 | ||
Lupěné | 6.41 | 6.41 | |||
Zábřeh na Moravě | 6.45 | 6.48 | 3 | ||
Lukavice na Moravě | 6.52 | 6.53 | 2 | ||
Mohelnice | 6.57 | 6.58 | 3 | ||
Moravičany | 7.00 | 7.01 | 2 | ||
Červenka | 7.07 | 7.09 | 1/4 | ||
Střeň | 7.13 | 7.13 | |||
Štěpánov | 7.17 | 7.18 | 2 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 7.26 | 7.31 | |||
Grygov | 7.39 | 2 | |||
Brodek u Přerova | 7.44 | 7.44 | 2 | ||
Rokytnice u Přerova | 7.47 | 7.48 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci