Os 3732/3 | |
Řazení vlaku: 163 + Bdt280 + Bt283 + Bdt280 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Přerov | 6.51 | 4 | |||
Nezamyslice | 7.33 | 2 | |||
Šumperk | 5.21 | 3/5 | |||
Bludov | 5.27 | 5.28 | 2/3 | ||
Postřelmov | 5.30 | 5.30 | 1 | ||
Zábřeh na Moravě zastávka | 5.34 | 5.34 | |||
Zábřeh na Moravě | 5.37 | 5.48 | 3 | ||
Lukavice na Moravě | 5.52 | 5.53 | 2 | ||
Mohelnice | 5.57 | 5.58 | 3 | ||
Moravičany | 6.00 | 6.01 | 1/1 | ||
Červenka | 6.07 | 6.09 | 1/4 | ||
Střeň | 6.13 | 6.13 | |||
Štěpánov | 6.17 | 6.18 | 2 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 6.26 | 6.31 | |||
Grygov | 6.36 | 2 | |||
Brodek u Přerova | 6.41 | 6.41 | 2 | ||
Rokytnice u Přerova | 6.44 | 6.45 | |||
Přerov | 7.00 | 4 | |||
Věžky | 7.06 | 7.06 | 2 | ||
Chropyně | 7.11 | 7.15 | 3 | ||
Kojetín | 7.19 | 7.20 | 3 | ||
Měrovice nad Hanou | 7.23 | 7.24 | |||
Němčice nad Hanou | 7.27 | 7.28 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci