Os 3724/5 | |
Řazení vlaku: 163 + Bdt280 + Bt283 + Bdt280 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Přerov | 18.53 | 3 | |||
Šumperk | 20.33 | 3/5 | |||
Nezamyslice | 18.22 | 3 | |||
Němčice nad Hanou | 18.26 | 18.28 | 3 | ||
Měrovice nad Hanou | 18.30 | 18.31 | |||
Kojetín | 18.34 | 18.35 | 3 | ||
Chropyně | 18.39 | 18.40 | 4 | ||
Věžky | 18.45 | 18.47 | 1 | ||
Přerov | 19.05 | 3 | |||
Rokytnice u Přerova | 19.10 | 19.11 | |||
Brodek u Přerova | 19.14 | 19.16 | 1/2 | ||
Grygov | 19.21 | 2 | |||
Olomouc hlavní nádraží | 19.26 | 19.38 | |||
Štěpánov | 19.45 | 19.45 | 2 | ||
Střeň | 19.49 | 19.50 | |||
Červenka | 19.54 | 19.55 | 2 | ||
Moravičany | 20.01 | 20.02 | 2 | ||
Mohelnice | 20.04 | 20.05 | 2 | ||
Lukavice na Moravě | 20.09 | 20.10 | 2 | ||
Zábřeh na Moravě | 20.15 | 20.16 | 2 | ||
Zábřeh na Moravě zastávka | 20.18 | 20.18 | |||
Postřelmov | 20.22 | 20.24 | 1 | ||
Bludov | 20.26 | 20.27 | 2/3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci