Os 3665 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Hanušovice | 23.11 | 2 | |||
Šumperk | 22.33 | 3/5 | |||
Bludov | 22.39 | 22.43 | 2/2 | ||
Bludov lázně | 22.47 | 22.47 | |||
Bohutín | 22.50 | 22.50 | |||
Bartoňov | 22.53 | 22.53 | |||
Ruda nad Moravou | 22.56 | 22.56 | 3 | ||
Komňátka | 23.00 | 23.00 | |||
Bohdíkov | 23.02 | 23.03 | 4 | ||
Raškov | 23.05 | 23.05 | |||
Hanušovice Holba | 23.08 | 23.08 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci