Os 3660 | |
Řazení vlaku: 810 + Btax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Šumperk | 16.56 | 3/4 | |||
Hanušovice | 16.15 | 2 | |||
Hanušovice Holba | 16.17 | 16.17 | |||
Raškov | 16.20 | 16.20 | |||
Bohdíkov | 16.23 | 16.24 | 3 | ||
Komňátka | 16.27 | 16.27 | |||
Ruda nad Moravou | 16.31 | 16.35 | 3 | ||
Bartoňov | 16.37 | 16.38 | |||
Bohutín | 16.41 | 16.41 | |||
Bludov lázně | 16.44 | 16.45 | |||
Bludov | 16.47 | 16.47 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci