Os 3609 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Jeseník | 10.08 | 2 | |||
Šumperk | 8.20 | 2A/3 | |||
Bludov | 8.25 | 8.30 | 2/2 | ||
Bludov lázně | 8.34 | 8.34 | |||
Bohutín | 8.37 | 8.37 | |||
Bartoňov | 8.40 | 8.40 | |||
Ruda nad Moravou | 8.43 | 8.44 | 3 | ||
Komňátka | 8.47 | 8.47 | |||
Bohdíkov | 8.50 | 8.51 | 4 | ||
Raškov | 8.53 | 8.53 | |||
Hanušovice Holba | 8.56 | 8.56 | |||
Hanušovice | 8.59 | 9.03 | 3 | ||
Potůčník | 9.07 | 9.07 | |||
Jindřichov na Moravě | 9.12 | 9.13 | |||
Nové Losiny | 9.17 | 9.17 | |||
Branná | 9.23 | 9.27 | 3 | ||
Ostružná | 9.36 | 9.38 | 3 | ||
Ramzová | 9.41 | 9.41 | |||
Horní Lipová | 9.52 | 9.53 | 2 | ||
Lipová Lázně | 10.00 | 10.01 | 3 | ||
Lipová Lázně zastávka | 10.04 | 10.04 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci