Os 3606 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Šumperk | 9.36 | 3/5 | |||
Jeseník | 7.48 | 3 | |||
Lipová Lázně zastávka | 7.51 | 7.51 | |||
Lipová Lázně | 7.55 | 7.55 | 3 | ||
Horní Lipová | 8.02 | 8.03 | 2 | ||
Ramzová | 8.13 | 8.13 | |||
Ostružná | 8.17 | 8.18 | 2 | ||
Branná | 8.28 | 8.32 | 3 | ||
Nové Losiny | 8.38 | 8.38 | |||
Jindřichov na Moravě | 8.43 | 8.44 | |||
Potůčník | 8.48 | 8.48 | |||
Hanušovice | 8.53 | 9.01 | 3 | ||
Hanušovice Holba | 9.03 | 9.03 | |||
Raškov | 9.05 | 9.05 | |||
Bohdíkov | 9.08 | 9.09 | 3 | ||
Komňátka | 9.11 | 9.11 | |||
Ruda nad Moravou | 9.15 | 9.16 | 3 | ||
Bartoňov | 9.18 | 9.18 | |||
Bohutín | 9.21 | 9.21 | |||
Bludov lázně | 9.24 | 9.24 | |||
Bludov | 9.27 | 9.27 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci