Os 3545 | |
Řazení vlaku: 814.2 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Moravský Beroun | 21.30 | 2 | |||
Olomouc hlavní nádraží | 20.37 | ||||
Bystrovany | 20.43 | 20.43 | |||
Velká Bystřice | 20.46 | 20.48 | 2 | ||
Velká Bystřice zastávka | 20.50 | 20.50 | |||
Hlubočky-Mariánské Údolí | 20.54 | 20.55 | 2 | ||
Hlubočky zastávka | 20.57 | 20.57 | |||
Hlubočky | 21.00 | 21.02 | |||
Hrubá Voda zastávka | 21.05 | 21.05 | |||
Hrubá Voda | 21.08 | 21.08 | 3 | ||
Hrubá Voda-Smilov | 21.12 | 21.12 | |||
Jívová | 21.16 | 21.16 | |||
Domašov nad Bystřicí | 21.22 | 21.23 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci