Os 3415 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 13.04 | 3 | |||
Opava východ | 11.27 | 1 | |||
Opava-Komárov | 11.31 | 11.31 | 1/2 | ||
Štítina | 11.34 | 11.35 | 2 | ||
Mokré Lazce | 11.38 | 11.38 | |||
Lhota u Opavy | 11.40 | 11.40 | |||
Háj ve Slezsku | 11.43 | 11.44 | 3 | ||
Jilešovice | 11.47 | 11.48 | |||
Děhylov | 11.51 | 11.51 | 2 | ||
Ostrava-Třebovice | 11.55 | 11.55 | |||
Ostrava-Svinov | 11.59 | 12.16 | 2 | ||
Ostrava-Vítkovice | 12.22 | 12.23 | 2 | ||
Ostrava-Kunčice | 12.27 | 12.29 | 2 | ||
Ostrava-Bartovice | 12.34 | 12.34 | 1 | ||
Šenov | 12.38 | 12.38 | |||
Havířov | 12.41 | 12.42 | 1 | ||
Havířov-Suchá | 12.46 | 12.46 | |||
Horní Suchá | 12.49 | 12.49 | |||
Albrechtice u Českého Těšína | 12.52 | 12.52 | 1 | ||
Chotěbuz (Kocobędz) | 12.59 | 13.00 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci