Os 3365 | |
Řazení vlaku: 460 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bohumín | 14.52 | 2 | |||
Suchdol nad Odrou | 14.11 | 2 | |||
Hladké Životice | 14.15 | 14.15 | |||
Studénka | 14.20 | 14.21 | 2 | ||
Jistebník | 14.26 | 14.27 | 1 | ||
Polanka nad Odrou | 14.30 | 14.30 | |||
Ostrava-Svinov | 14.34 | 14.37 | 3 | ||
Ostrava-Mariánské Hory | 14.41 | 14.41 | |||
Ostrava hlavní nádraží | 14.44 | 14.46 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci