Os 3303 | |
Řazení vlaku: 163 + Bt278 + Bdt280 + Bt283 + Bdt280 + A/B/D/W Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 7.17 | 4 | |||
Přerov | 5.05 | 2 | |||
Prosenice | 5.11 | 5.11 | 2 | ||
Osek nad Bečvou | 5.14 | 5.14 | |||
Lipník nad Bečvou | 5.18 | 5.19 | 2 | ||
Drahotuše | 5.25 | 5.25 | 2 | ||
Hranice na Moravě | 5.30 | 5.31 | 3/2 | ||
Bělotín | 5.35 | 5.35 | |||
Polom | 5.39 | 5.39 | 1/2 | ||
Jeseník nad Odrou | 5.44 | 5.44 | |||
Suchdol nad Odrou | 5.48 | 5.49 | 2 | ||
Hladké Životice | 5.53 | 5.53 | |||
Studénka | 5.58 | 5.59 | 2 | ||
Jistebník | 6.04 | 6.05 | 1 | ||
Polanka nad Odrou | 6.08 | 6.08 | |||
Ostrava-Svinov | 6.12 | 6.15 | 3 | ||
Ostrava-Mariánské Hory | 6.19 | 6.19 | |||
Ostrava hlavní nádraží | 6.22 | 6.24 | |||
Bohumín | 6.30 | 6.43 | 3 | ||
Dolní Lutyně | 6.46 | 6.47 | |||
Dětmarovice | 6.50 | 6.51 | 2 | ||
Karviná hlavní nádraží | 6.57 | 6.58 | 3 | ||
Karviná-Darkov | 7.01 | 7.01 | |||
Louky nad Olší | 7.08 | 7.09 | 4 | ||
Chotěbuz (Kocobędz) | 7.11 | 7.11 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci