Os 3227 | |
Řazení vlaku: 460 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Vsetín | 15.40 | 5 | |||
Přerov | 14.15 | 2 | |||
Prosenice | 14.21 | 14.21 | 2 | ||
Osek nad Bečvou | 14.24 | 14.24 | |||
Lipník nad Bečvou | 14.28 | 14.29 | 2 | ||
Drahotuše | 14.35 | 14.35 | 2 | ||
Hranice na Moravě | 14.40 | 14.48 | 2/1 | ||
Hranice na Moravě město | 14.53 | 14.54 | 3 | ||
Teplice nad Bečvou | 14.56 | 14.57 | |||
Černotín | 14.59 | 14.59 | |||
Špičky | 15.03 | 15.03 | |||
Milotice nad Bečvou | 15.05 | 15.06 | |||
Hustopeče nad Bečvou | 15.08 | 15.09 | 3 | ||
Lhotka nad Bečvou | 15.14 | 15.14 | 1 | ||
Valašské Meziříčí | 15.19 | 15.21 | 3 | ||
Brňov | 15.25 | 15.25 | |||
Bystřička | 15.29 | 15.29 | |||
Jablůnka | 15.34 | 15.34 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci