..: Trasa vlaku Os 3100 - JŘ 2010 :..
Os 3100
Řazení vlaku: 842 + 2xBtax780  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Kojetín  8.51  1/1
  Ostrava-Stodolní  4.48 4.48 
  Ostrava střed  4.50 4.51 1/1
  Ostrava-Kunčičky  4.54 4.54 
  Ostrava-Kunčice  4.57 4.59 2
  Vratimov  5.01 5.02 3
  Paskov  5.07 5.09 1/2
  Lískovec u Frýdku  5.15 5.16 4
  Frýdek-Místek  5.20 5.24 2
  Baška  5.28 5.28 3
  Pržno  5.33 5.33 
  Frýdlant nad Ostravicí  5.38 5.44 4
  Čeladná  5.49 5.50 
  Kunčice pod Ondřejníkem  5.55 5.58 1
  Frenštát pod Radhoštěm  6.06 6.23 2
  Frenštát pod Radhoštěm město  6.25 6.25 
  Veřovice  6.33 6.38 4
  Mořkov hlavní trať  6.44 6.44 
  Hostašovice  6.50 6.51 4
  Valašské Meziříčí  6.59 7.13 2
  Branky na Moravě  7.19 7.19 2
  Police u Valašského Meziříčí  7.23 7.23 
  Kunovice-Loučka  7.29 7.29 3
  Podhradní Lhota  7.32 7.32 
  Osíčko  7.37 7.38 2
  Loukov  7.41 7.41 
  Bystřice pod Hostýnem  7.46 7.47 3
  Hlinsko pod Hostýnem  7.51 7.51 
  Jankovice  7.54 7.54 
  Dobrotice  7.56 7.56 
  Holešov  8.01 8.02 3
  Třebětice  8.06 8.08 2
  Hulín  8.13 8.29 2/2
  Kroměříž  8.37 8.39 2a/3
  Postoupky  8.43 8.43 
  Bezměrov  8.46 8.46 



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster